Kontakt z nami +48 504 088 878 agata.grabowska4@onet.pl

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

TARTAK SOŃSK Z.P.H.U. „DREW-BUD”
ul. Leśna 2, 06-430 Sońsk

która została przez nas zaktualizowana w związku z wejściem w życie od 25 maja 2018r. RODO,
czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
Aby zapewnić jak największą przejrzystość naszych działań oraz umożliwić Ci kontrolowanie Twoich danych, zaktualizowaliśmy Politykę prywatności, w tym Politykę dotyczącą plików cookie i podobnych technologii.

Jako właściciel strony

internetowej Tartak Sońsk pragnę państwa poinformować i zapoznać z polityka prywatności oraz warunkach korzystania ze strony. Zasady różnią się w zależności od rodzaju nawiązanego kontaktu z naszą firmą. Zbieramy określone dane osobowe na temat odwiedzających i użytkowników naszej witryny.
Najczęściej spotykane typy informacji, które zbieramy, obejmują:

Dane identyfikacyjne: nazwy użytkowników, imię i nazwisko, nazwa firmy, NIP (informacje na temat prowadzonej działalności gospodarczej) adresowe i kontaktowe naszych Klientów, Kontrahentów będących osobami fizycznymi.
Dane kontaktowe osób będących przedstawicielami naszych Klientów i Kontrahentów (adresy e-mail, adresy IP, telefony służbowe)
Dane potencjalnych Klientów i Kontrahentów oraz ich przedstawicieli (imię i nazwisko, adresy e-mail, telefony służbowe)
Inne dane kontaktowe, informacje o płatnościach, takie jak dane agenta płatności, dane transakcyjne, informacje podatkowe, obsługa zapytań, i danych analityki internetowej.
Będziemy również zbierać dane osobowe z wniosków o pracę (takich jak, twoje CV, sam formularz wniosku, list motywacyjny i notatki z rozmowy kwalifikacyjnej).
Jak zbieramy dane osobowe

Zbieramy dane osobowe bezpośrednio, gdy je nam prześlesz, automatycznie podczas odwiedzin strony internetowej.
Gromadzimy Twoje dane osobowe, wyłącznie wtedy gdy je nam przekazujesz za pośrednictwem strony internetowej www.tartaksonsk.pl, gdy dokonasz rejestracji konta klienta, lub dokonasz u nas zakupu za pośrednictwem strony internetowej www.tartaksonsk.pl jak również w momencie kiedy dokonasz rejestracji w naszym newsletterze, lub wyślesz wiadomość kontaktową korzystając z formularzy zamieszczonych na strona firmy HOTEL&RESTAURACJA „EUFORIA” Marta Nowek
Chociaż zazwyczaj zbieramy dane osobowe bezpośrednio od Ciebie, czasami zbieramy pewne kategorie informacji osobistych o Tobie z innych źródeł. W szczególności: dane finansowe i / lub transakcyjne od dostawców usług płatniczych z siedzibą w Polsce Francji w celu przetworzenia transakcji; zewnętrzni usługodawcy (np. Google, Facebook), którzy znajdują się w USA lub Wielkiej Brytanii, którzy mogą przekazywać informacje o Tobie, gdy łączysz się, lub logujesz się na swoje konto z zewnętrznym dostawcą i wysyłają nam takie informacje, jak Twoja rejestracja i profil z tej usługi, występuje tylko wtedy, gdy używasz logowania za pośrednictwem konta na Facebook. Informacje są różne i są kontrolowane przez tego usługodawcę lub autoryzowanego pracownika za pośrednictwem ustawień prywatności tego usługodawcy. W jaki sposób korzystamy z danych osobowych Wykorzystamy Twoje dane osobowe:

Aby przygotować ofertę cenową w odpowiedzi na Twoje zapytanie
Zawarcia i realizacji umowy w tym: sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę Tartak Sońsk i podmioty powiązane samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami.
Prowadzenie analizy i statystyk oraz na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej.
Prowadzenie działań marketingowych podejmowanych przez firmę Tartak Sońsk samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami.
Ustalenia dochodzenia lub ochrona przed roszczeniami.
Archiwizacja
Udzielenia odpowiedni na pisma i wnioski
Prowadzeniem działań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa
Zastosowanie – np. W miejscu zakupu produktów oferowanych na stronie www.tartaksonsk.pl Gdy jest to konieczne do celów, reklamowo marketingowych po wcześniejszym wyrażeniu przez Ciebie zgody na przesłanie oferty handlowej Aktualizowanie wiadomości operacyjnych i informacji, – np. aby powiadamiać Cię o zmianie statusu zamówienia w celu realizacji zamówienia. przeprowadzanie analizy technicznej w celu ustalenia, w jaki sposób poprawić jakość witryny i usługi, które świadczymy; monitorowanie aktywności na stronie Hotelu Euforia Gawrolin.pl, np. aby zidentyfikować potencjalną nieuczciwą działalność i zapewnić zgodność z warunkami użytkownika, które mają zastosowanie do witryny zarządzanie naszą relacją z Tobą, np. odpowiadając na twoje komentarze lub zapytania przesłane do nas lub prosząc o opinię. Twoje dane mogą być przekazywane następującym podmiotom:

Procesorom w związku z zleceniem przez firmę Tartak Sońskdziałaniami realizowanymi w jej imieniu przez podmioty powiązane i podmiotom współpracującym oraz kontrahentom;
Firmom kurierskim, spedycyjnym, transportowym i pocztowym, które będą dostarczać Twoją przesyłkę;
Kancelariom prawnym, którym firma Tartak Sońsk zleci np.: prowadzenie postępowania;
Podmiotom lub organom uprawnionym do na podstawie przepisów prawa.
Ponad to informuję iż masz prawo do:

Żądania dostępu do dostępnych Twoich danych osobowych w celu sprostania danych
Żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia,
Żądania usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania,
Wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Twoich danych osobowych,
Przeniesienia Twoich danych osobowych
W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania twoich danych osobowych przez firmę Hotelu Euforia Gawrolin masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Masz Pytanie chcesz kupić drewno

Zapraszamy Do kontaktu Tartak Sońsk